Hot News

Voľné pracovné miesta

Volne pracovne miestaHľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné pracovné pozície:

- inštruktor lyžovania / snowboardingu
- vlekár
- predajca na recepcii / v kase
- obsluha požičovne
- obsluha bufetu
- obsluha snowtubingu

INŠTRUKTOR LYŽOVANIA A / ALEBO SNOWBOARDINGU
- práca na snehu s klientmi
- práca najmä s deťmi
- pomocné práce v škole
- preukaz inštruktora alebo absolvovanie kurzu s bonusom 200 Eur, pozri www.sapul.sk/kurzy , zaručuje vyššie platové ohodnotenie

VLEKÁR
- práca vonku, na vlekoch
- pomocné práce pri zasnežovaní
- pomocné práce s prevádzkou technických zariadení
- vlekársky kurz je možné absolvovať priamo cez nás

RECEPCIA / PREDAJ
- práca s počítačom, s registračnou pokladňou
- komunikácia s klientmi
- znalosť anglického jazyka výhodou

OBSLUHA POŽIČOVNE
- výdaj a príjem lyžiarskej a snowboardovej výzbroje
- komunikácia s klientmi
- servis lyží a snowboardov

OBSLUHA BUFETU
- práca s registračnou pokladňou
- výdaj jedál a nápojov
- príprava jednoduchých jedál
- zdravotný preukaz nutný

OBSLUHA SNOWTUBINGU
- obsluha vleku na snowtubing
- komunikácia s klientmi
- pomocné práce v škole

Ak si si vybral niektorú z týchto možností (alebo aj dve :), tak vyplň tento formulár a zašli nám svoj životopis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. V prípade ďalších otázok nás neváhaj kontaktovať.

Je na čase vymeniť kanceláriu

Kariera instruktora

Blíži sa sezóna, sľubujú tuhú zimu. Buď aj ty tým, ktorému závidia, keď vonku padajú nádherné chumáče snehu. Staň sa inštruktorom snežných športov!

Ak miluješ sneh a rád komunikuješ s ľuďmi, tak je to práca presne pre teba. Prihlás sa do kurzu a pridaj sa do nášho tímu PEPESKI. Čakajú ťa super kolegovia, neopakovateľné zážitky a nové skúsenosti.

Čakáme tvoj telefonát na 0905 158 050 alebo mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 Ak si už rozhodnutý / á, tak stačí vyplniť prihlášku k nám do školy a prihlášku na kurz C v decembri. Všetky informácie ohľadom kurzov pre inštruktorov nájdete na stránke SAPUL.

Logo SAPUL 1

 

 

Zľava na kurz pre nových inštruktorov

Team PEPESKIPre všetkých budúcich inštruktorov tu máme super ponuku. Prihláste sa na kurz SAPUL cez našu lyžiarsku a snowboardovú školu a získate zľavu z kurzovného vo výške 99.- EUR. A to nie je všetko. Po odučení 100 hodín v našej škole dostanete navyše bonus 101.- EUR, takže spolu ušetríš 200.- Eur. Prihláste sa preto čo najskôr cez tento jednoduchý formulár.

Hot News

Je na čase vymeniť kanceláriu
IMAGE Blíži sa sezóna, sľubujú tuhú zimu. Buď aj ty tým, ktorému závidia, keď vonku padajú nádherné chumáče snehu. Staň sa inštruktorom...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...
Zľava na kurz pre nových inštruktorov
IMAGE Pre všetkých budúcich inštruktorov tu máme super ponuku. Prihláste sa na kurz SAPUL cez našu lyžiarsku a snowboardovú školu a získate...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca

 

Logo SAPUL