Lyžiarsky klub PEPESKI BLESKY

PEPESKI blesky logo 2015

Vaša obľúbená lyžiarska škola PEPESKI otvára aj túto zimnú sezónu celosezónny program - lyžiarsky klub PEPESKI BLESKY. Trénovať budeme v lyžiarskom stredisku Ski Opalisko - Závažná PorubaProgram je vhodný pre deti od 5 rokov. Prihlásiť sa môžu aj úplní začiatočníci. Deti budú rozdelené do skupín podľa lyžiarskej úrovne. Minimálny počet detí v skupine je 6 a maximálny 10. Deti sa budú zdokonaľovať v lyžovaní a v zdolávani rôznych lyžiarskych terénov a prekážok podľa metodických postupov schválených akreditovanou vzdelávacou organizáciou SAPUL a pod dohľadom skúsených lektorov a trénerov. Cieľom klubu je zlepšenie techniky lyžovania a príprava na pretekové lyžovanie.

Ako bude klub fungovať

Tréningy budú prebiehať každý pondelok od 17.30 do 19.30 a v sobotu od 9.00 do 11.00. Prvý tréning na svahu bude v sobotu 6.1.2018. Trénovať budeme do konca sezóny, podľa snehových podmienok. Predpokladaný koniec tréningov na snehu v stredisku Ski Opalisko bude 17.3.2018. V prípade vymeškania tréningu z dôvodu choroby alebo zranenia je, po predložení potvrdenia od lekára, možné náhradiť si tréning súkromnou hodinovou lekciou. Posledný víkend bude zavŕšený klubovými pretekmi. Doprava do a zo strediska a dobrovoľné úrazové poistenie sú na náklady a organizáciu rodičov

Počas celej sezóny budú prebiehať aj tréningy v telocvični nezávisle od lyžiarskeho klubu. Z tohto dôvodu máte možnosť vybrať si jeden z nasledovných variantov:

1. SUPER COMBO - do týždňa - 2x lyže v sobotu a pondelok, 1x telocvičňa v stredu
2. MINI COMBO - do týždňa - 1x lyže v sobotu, 2x telocvičňa v pondelok a stredu
3. LEN LYŽE 2X - do týždňa - 2x lyže v sobotu a pondelok
4. LEN LYŽE SOBOTA - do týždňa - 1x lyže v sobotu

Cena a registrácia

Ceny za jednotlivé varianty sú na celú sezónu na jedno dieťa. Druhé dieťa (súrodenec) je za polovicu. 

1. SUPER COMBO - 180 Eur (cena zahŕňa 19x tréning na lyžiach, 12x tréning v telocvični)
2. MINI COMBO - 120 Eur (cena zahŕňa 10x tréning na lyžiach, 24x tréning v telocvični)
3. LEN LYŽE 2X - 120 Eur (cena zahŕňa 19x tréning na lyžiach)
4. LEN LYŽE SOBOTA - 60 Eur (cena zahŕňa 10x tréning na lyžiach)

Cenu je potrebné uhradiť pred začatím prvého tréningu, 6.1.2018 o 9.00, buď v hotovosti v kancelárii školy v stredisku Ski Opalisko alebo priamo na účet číslo: SK25 5600 0000 0081 9234 6001. Do poznámky prosím uveďte meno dieťaťa.

V prípade, že potrebujete dieťaťu požičať výstroj, cena za požičanie kompletu na celú sezónu je 50 Eur a vratná záloha za požičanie je 50 Eur. Výstroj je možné si prevziať už v novembri 2017 a vrátiť ju stačí v apríli 2018. Cenu a zálohu za výstroj je potrebné uhradiť pri preberaní výstroja. 

Cena za detský celosezónny neprenosný lyžiarsky skipass je 50 Eur + 2 Eur vratná záloha. Pre rodiča dieťaťa z klubu je cena na celosezónny neprenosný lístok 70 Eur + 2 Eur vratná záloha.  Lístky si môžete vyzdvihnúť už na začiatku sezóny, t.j. od 25.12.2017.

Prihláste Vaše dieťa na celosezónny program PEPESKI blesky už teraz. Počet miest je limitovaný. Stačí, ak vyplníte tento jednoduchý formulár.

Hot News

Je na čase vymeniť kanceláriu
IMAGE Blíži sa sezóna, sľubujú tuhú zimu. Buď aj ty tým, ktorému závidia, keď vonku padajú nádherné chumáče snehu. Staň sa inštruktorom...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...
Zľava na kurz pre nových inštruktorov
IMAGE Pre všetkých budúcich inštruktorov tu máme super ponuku. Prihláste sa na kurz SAPUL cez našu lyžiarsku a snowboardovú školu a získate...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca

 

Logo SAPUL