Lyžiarsky klub PEPESKI blesky

IMG 1892
Vaša obľúbená lyžiarska škola PEPESKI otvára aj tento školský rok celosezónny program - lyžiarsky klub PEPESKI BLESKY. Trénovať budeme v lyžiarskom stredisku Ski Opalisko - Závažná Poruba počas zimnej sezóny a v telocvični, resp. vonku na jar a jeseň. Program je vhodný pre deti od 5 rokov, ktoré zvládajú samostatne a bezpečne zlyžovať miernu zjazdovku a používať vlek typu POMA. Deti budú rozdelené do skupín podľa lyžiarskej úrovne. Minimálny počet detí v skupine je 6 a maximálny 11. Deti sa budú zdokonaľovať v lyžovaní a v zdolávani rôznych lyžiarskych terénov a prekážok podľa metodických postupov schválených akreditovanou vzdelávacou organizáciou SAPUL a pod dohľadom skúsených lektorov a trénerov. Cieľom klubu je zlepšenie techniky lyžovania a príprava a účasť v pretekovom lyžovaní.

Ako bude klub fungovať

Suchá príprava obsahuje tréningy 2x do týždňa v telocvični alebo vonku, v prípade priaznivého počasia. Tréningy začnú od druhého septembrového týždňa. Konkrétny termín bude ohlásený na Facebookovej skupine klubu. Suchá príprava bude v pondelok od 17.00 do 18.00 v telocvični pri plavárni a v stredu od 17.00 do 18.30 v telocvični na gymnáziu M. M. Hodžu, resp. vonku - presné miesto bude vopred oznámené prostredníctvom Facebookovej skupiny klubu. Suchá príprava trvá do začiatku vianočných prázdnin a bude pokračovať od apríla do začiatku letných prázdnin.  

Tréningy na svahu budú prebiehať každý pondelok od 17.30 do 19.00 a v sobotu od 9.00 do 11.00. Prvý tréning na svahu bude v pondelok 4.1.2021 o 17.30. Trénovať budeme do konca sezóny, podľa snehových podmienok. Predpokladaný koniec tréningov na snehu v stredisku Ski Opalisko bude 20.3.2021. Sezóna bude zavŕšená klubovými pretekmi. Doprava do a zo strediska a dobrovoľné úrazové poistenie sú na náklady a organizáciu rodičov. 

Tento rok otvárame aj dve ELITE skupiny - deti, ktoré chcú chodiť aj na lyžiarske preteky. Tieto dve skupiny budú mať dva tréningy na lyžiach počas týždňa. Tréningy budú v pondelok od 17.30 do 19.00 a v sobotu od 8.00 do 10.00. V prípade dostatočného záujmu zvýšime počet tréningov na tri počas týždňa. Informácie o treťom tréningu upresníme po naplnení skupín a spoločnom stretnutí pred zimnou sezónou. Deti z týchto skupín sa musia zúčastňovať aj jesennej a jarnej suchej prípravy, nakoľko je veľmi potrebná pre prípravu na pretekové lyžovanie. Podmienkou prijatia do týchto skupín je, že dieťa musí vedieť lyžovať paralelne, čiže s lyžami spolu. 

Členský poplatok a prihláška

Členský poplatok za suchú prípravu je 25 Eur / dieťa / mesiac. Členské sa platí na sezónu vopred - jeseň 4 mesiace, čiže 100 Eur, jar 3 mesiace, čiže 75 Eur. Členský poplatok za suchú prípravu je potrebné uhradiť pred začatím prvého tréningu na účet číslo: SK25 5600 0000 0081 9234 6001. Do poznámky prosím uveďte meno dieťaťa.

Členský poplatok na zimnú sezónu (január, február, marec) je 120 Eur / dieťa. Druhé dieťa (súrodenec) je za 80 Eur. Členský poplatok za zimnú sezónu je potrebné uhradiť pred začatím prvého tréningu, t.j. do 4.1.2021 priamo na účet číslo: SK25 5600 0000 0081 9234 6001. Do poznámky prosím uveďte meno dieťaťa.

V prípade, že potrebujete dieťaťu požičať výstroj, cena za požičanie kompletu na celú sezónu je 50 Eur a vratná záloha za požičanie je 50 Eur. Výstroj je možné si prevziať už v novembri a vrátiť ju stačí v apríli. Cenu a zálohu za výstroj je potrebné uhradiť pri preberaní výstroja. 

Cena za detský celosezónny neprenosný lyžiarsky skipass je 50 Eur + 2 Eur vratná záloha. Pre rodiča dieťaťa z klubu je cena na celosezónny neprenosný lístok 70 Eur + 2 Eur vratná záloha. Pri vypĺňaní prihlášky prosím uveďte meno rodiča, pre ktrorého chcete celosezónny lístok. Lístky si môžete vyzdvihnúť už na začiatku sezóny, t.j. od 22.12.

Prihláste Vaše dieťa na celoročný program PEPESKI blesky už teraz. Počet miest je limitovaný. O dostupnosti sa informujte priamo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Nájdite nás na Facebooku

Informácie o tréningoch, videá a fotky z tréningov, plánované akcie - to všetko nájdete na našej Facebookovej skupine PEPESKI blesky - športový klub.

Hot News

Denný tábor ŠPORTOVEC
IMAGE    Blíži sa leto, prichádzajú prázdniny. Športový klub PEPESKI blesky si tento rok pripravil denné tábory so zameraním na šport,...
Je na čase vymeniť kanceláriu
IMAGE Blíži sa sezóna, sľubujú tuhú zimu. Buď aj ty tým, ktorému závidia, keď vonku padajú nádherné chumáče snehu. Staň sa inštruktorom...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...
Zľava na kurz pre nových inštruktorov
IMAGE Pre všetkých budúcich inštruktorov tu máme super ponuku. Prihláste sa na kurz SAPUL cez našu lyžiarsku a snowboardovú školu a získate...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca

 

Logo SAPUL