Lyžiarska škola

Snowboardová škola

P1060245Naša snowboardová škola drží krok s týmto ešte stále mladým športom. Inštruktori počas výučby dodržiavajú schválené metodické postupy, ale popri tom zaradia aj nejaké prvky zo slopestyle, freestyle alebo freeride. 

Snowboarding je na začiatku trochu zložitejší ako lyžovanie, najmä na stabilitu a schopnosť udržať rovnováhu. Preto ho odporúčame začať v neskoršom veku, ideálne 6 - 8 rokov. Horná veková hranica je neomedzená. Čítaj ďalej.

Privátna vs. skupinová výučba

Nahlad Skupina vs PrivatNaša lyžiarska a snowboardová škola ponúka lekcie pre všetkých klientov - od najmenších po dospelých. Či je to lyžovanie alebo snowboarding, vieme vám pomôcť zdokonaliť sa. Je len na vás, akú formu výučby si vyberiete. Tu je zopár rád, ako sa správne rozhodnúť. Čítaj ďalej.

Snowtubingová dráha

SnowtubingAj túto sezónu nájdete v stredisku Ski Opalisko - Závažná Poruba snowtubingovú dráhu. Je vybavená lanovým vlekom s mechanizmom ťahania a odopnutia snowtubingu. Z vrchu vleku sa už len pohodlne usadťe a nechajte sa viesť snowtubingovou dráhou. Dráha sa nachádza vedľa lyžiarskej škôlky a končí sa brzdiacim pásom, ktorý vás zastaví. Vhodné pre všetky vekové kategórie.

V stredisku Ski centre Levoča - Levočská Dolina môžete deti povoziť na snowtubingovom kolotoči. Vhodné najmä pre najmenšie detičky. 

Aktuálne ceny nájdete v sekcii Cenník.

Lyžiarska škola

Peto OpaliskoProfesionálna lyžiarska škola pre všetkých

Tím inštruktorov PEPE Ski and Snowboard School je profesionálne vyškolený organizáciou SAPUL, ktorej metodické postupy sú medzinárodne uznávané. Inštruktori majú pravidelné tréningy na udržanie a obohatenie zručností a schopností. Čítaj ďalej.

Z histórie školy

Skola pri zalozeniLyžiarska a snowboardová škola PEPE Ski and Snowboard School bola založená na začiatku zimnej sezóny 2004 / 2005. Škola sa stala členom Únie Lyžiarskych a Snowboardových Škôl Slovenska už pri jej založení 15.8.2005. V rokoch 2005 až 2014 sme vyučovali v stredisku Liptovský Ján – Javorovica. Na začiatku zimnej sezóny 2008 / 2009 sme otvorili druhú pobočku v Levočskej Doline – Ski centre Levoča LD.

Inštruktorský zbor sa každoročne rozrastá a momentálne má 30 členov. Škola má zastúpenie v lektorskom zbore Slovenskej Asociácie Profesionálnych učiteľov lyžovania a snowboardingu. Naši inštruktori získavajú skúsenosti aj v zahraničí. Čítaj ďalej.

Ďalšie články...

  1. Lyžiarska škôlka pre deti

Hot News

Je na čase vymeniť kanceláriu
IMAGE Blíži sa sezóna, sľubujú tuhú zimu. Buď aj ty tým, ktorému závidia, keď vonku padajú nádherné chumáče snehu. Staň sa inštruktorom...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...
Zľava na kurz pre nových inštruktorov
IMAGE Pre všetkých budúcich inštruktorov tu máme super ponuku. Prihláste sa na kurz SAPUL cez našu lyžiarsku a snowboardovú školu a získate...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca

 

Logo SAPUL