Z histórie školy

Skola pri zalozeniLyžiarska a snowboardová škola PEPE Ski and Snowboard School bola založená na začiatku zimnej sezóny 2004 / 2005. Škola sa stala členom Únie Lyžiarskych a Snowboardových Škôl Slovenska už pri jej založení 15.8.2005. V rokoch 2005 až 2014 sme vyučovali v stredisku Liptovský Ján – Javorovica. Na začiatku zimnej sezóny 2008 / 2009 sme otvorili druhú pobočku v Levočskej Doline – Ski centre Levoča LD.

Inštruktorský zbor sa každoročne rozrastá a momentálne má 30 členov. Škola má zastúpenie v lektorskom zbore Slovenskej Asociácie Profesionálnych učiteľov lyžovania a snowboardingu. Naši inštruktori získavajú skúsenosti aj v zahraničí. Čítaj ďalej.

PortfolioPosledných pár sezón sa naša lyžiarska a snowboardová škola pekne rozrástla. Dnes môžem povedať, že máme super tím ľudí, ktorí vedia, čo robia a robia to radi. Napriek tomu, aká ťažká bola táto sezóna, sa už na tú ďalšiu veľmi tešíme. Keďže bude určite strašne silno snežiť, tak už teraz chystáme nejaké akcie a novinky pre vás. K tomu však bližšie až na jeseň. Nasleduje malý zostrih naších aktivít za posledných pár sezón.

Škola bola oficiálne založená v sezóne 2004 / 2005. Tím licencovaných inštruktorov sa nám každoročne rozrastal. Spolu sme pracovali, trénovali, jazdili a užívali si krásy naších hôr.

Náš prvý videoklip o škole z konca zimnej sezóny 2010. Naša škola sa dovtedy aktívne zúčastňovala majstrovstiev Slovenska lyžiarskych a snowboardových škôl. 

 

 

 

Rok 2010 bol prvým rokom, kedy sme začali organizovať lyžiarske výcviky s materskými a základnými školami. Projekt sa teší obľube a my sa tešíme z úspechov detičiek. Každý rok nás presvedčia o tom, že energia, ktorú do nich dáme, sa nám vráti v tej najúžasnejšej forme. 

 

 V roku 2013 sme začali s historicky prvou Jazdou Ohňa na Slovensku. Založili sme si takú našu tradíciu - Jazda Ohňa sa uskutočňuje aspoň dva krát za sezónu. Zapojiť sa do ohnivého hada môžete aj vy a to už v januári 2015. Sledujte našu webstránku alebo Facebook stránku, kde nájdete konkrétne informácie, kde sa treba nahlásiť a čo treba vyplniť. 

Sezóna 2012 / 2013 bola ideálna na snehové podmienky. Konečne sa dalo lyžovať nielen na zjazdove, ale aj mimo nej. Objavovali sme krásy Levočských lesíkov a Jánskych žľabov :) Prachový sniežik až po kolená všade, kam sme sa len pozreli. Toľko snehu, čo s tým? Tak sme postavili v spolupráci so stediskom freestylová park. A keď už sme mali park, tak prečo neurobiť Grill, Chill 'n' Ride - freestylová session.

V najbližšej sezóne 2014 / 2015 sa určite budete môcť zúčastniť na pokuse o najväčší počet ľudí v Jazde Ohňa. Chceli by sme pokoriť magickú hranicu 200 ľudí. Sledujte preto našu webstránku a aj našu Facebook stránku, aby ste sa mohli aj s kamarátmi a známymi prihlásiť. 

Tiež sa môžete tešiť na Park Sessions vo freestyle parku a v prípade priaznivých snehových podmienok aj na Freestyle Camp. Naučte sa nové triky alebo sa predveďte na skokoch a prekážkach a vyhrajte niektorú zo super cien. 

Už na jeseň bude pripravený kalendár podujatí v našich strediskách, z ktorého si budete môcť vybrať akciu práve pre vás. 

Hot News

Denné tábory
IMAGE Denný tábor Športovec 2022                               Denný...
Denný lyžiarsky kemp
IMAGE Táto zima je špeciálna, máme čo doháňať a preto sa budeme lyžovaniu venovať oveľa viac. Preto sme pre vás pripravili denné lyžiarske...
Lyžiarska prípravka - BLESKÁČIK
IMAGE Celosezónny program lyžiarskej prípravky - BLESKÁČIK Pre veľký záujem o lyžovanie sme pre vás pripravili program lyžiarskej prípravky na...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca