Z histórie školy

Skola pri zalozeniLyžiarska a snowboardová škola PEPE Ski and Snowboard School bola založená na začiatku zimnej sezóny 2004 / 2005. Škola sa stala členom Únie Lyžiarskych a Snowboardových Škôl Slovenska už pri jej založení 15.8.2005. V rokoch 2005 až 2014 sme vyučovali v stredisku Liptovský Ján – Javorovica. Na začiatku zimnej sezóny 2008 / 2009 sme otvorili druhú pobočku v Levočskej Doline – Ski centre Levoča LD.

Inštruktorský zbor sa každoročne rozrastá a momentálne má 30 členov. Škola má zastúpenie v lektorskom zbore Slovenskej Asociácie Profesionálnych učiteľov lyžovania a snowboardingu. Naši inštruktori získavajú skúsenosti aj v zahraničí. Čítaj ďalej.

PortfolioPosledných pár sezón sa naša lyžiarska a snowboardová škola pekne rozrástla. Dnes môžem povedať, že máme super tím ľudí, ktorí vedia, čo robia a robia to radi. Napriek tomu, aká ťažká bola táto sezóna, sa už na tú ďalšiu veľmi tešíme. Keďže bude určite strašne silno snežiť, tak už teraz chystáme nejaké akcie a novinky pre vás. K tomu však bližšie až na jeseň. Nasleduje malý zostrih naších aktivít za posledných pár sezón.

Škola bola oficiálne založená v sezóne 2004 / 2005. Tím licencovaných inštruktorov sa nám každoročne rozrastal. Spolu sme pracovali, trénovali, jazdili a užívali si krásy naších hôr.

Náš prvý videoklip o škole z konca zimnej sezóny 2010. Naša škola sa dovtedy aktívne zúčastňovala majstrovstiev Slovenska lyžiarskych a snowboardových škôl. 

 

 

 

Rok 2010 bol prvým rokom, kedy sme začali organizovať lyžiarske výcviky s materskými a základnými školami. Projekt sa teší obľube a my sa tešíme z úspechov detičiek. Každý rok nás presvedčia o tom, že energia, ktorú do nich dáme, sa nám vráti v tej najúžasnejšej forme. 

 

 V roku 2013 sme začali s historicky prvou Jazdou Ohňa na Slovensku. Založili sme si takú našu tradíciu - Jazda Ohňa sa uskutočňuje aspoň dva krát za sezónu. Zapojiť sa do ohnivého hada môžete aj vy a to už v januári 2015. Sledujte našu webstránku alebo Facebook stránku, kde nájdete konkrétne informácie, kde sa treba nahlásiť a čo treba vyplniť. 

Sezóna 2012 / 2013 bola ideálna na snehové podmienky. Konečne sa dalo lyžovať nielen na zjazdove, ale aj mimo nej. Objavovali sme krásy Levočských lesíkov a Jánskych žľabov :) Prachový sniežik až po kolená všade, kam sme sa len pozreli. Toľko snehu, čo s tým? Tak sme postavili v spolupráci so stediskom freestylová park. A keď už sme mali park, tak prečo neurobiť Grill, Chill 'n' Ride - freestylová session.

V najbližšej sezóne 2014 / 2015 sa určite budete môcť zúčastniť na pokuse o najväčší počet ľudí v Jazde Ohňa. Chceli by sme pokoriť magickú hranicu 200 ľudí. Sledujte preto našu webstránku a aj našu Facebook stránku, aby ste sa mohli aj s kamarátmi a známymi prihlásiť. 

Tiež sa môžete tešiť na Park Sessions vo freestyle parku a v prípade priaznivých snehových podmienok aj na Freestyle Camp. Naučte sa nové triky alebo sa predveďte na skokoch a prekážkach a vyhrajte niektorú zo super cien. 

Už na jeseň bude pripravený kalendár podujatí v našich strediskách, z ktorého si budete môcť vybrať akciu práve pre vás. 

Hot News

Je na čase vymeniť kanceláriu
IMAGE Blíži sa sezóna, sľubujú tuhú zimu. Buď aj ty tým, ktorému závidia, keď vonku padajú nádherné chumáče snehu. Staň sa inštruktorom...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...
Zľava na kurz pre nových inštruktorov
IMAGE Pre všetkých budúcich inštruktorov tu máme super ponuku. Prihláste sa na kurz SAPUL cez našu lyžiarsku a snowboardovú školu a získate...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca

 

Logo SAPUL