Lyžiarska škola

Peto OpaliskoProfesionálna lyžiarska škola pre všetkých

Tím inštruktorov PEPE Ski and Snowboard School je profesionálne vyškolený organizáciou SAPUL, ktorej metodické postupy sú medzinárodne uznávané. Inštruktori majú pravidelné tréningy na udržanie a obohatenie zručností a schopností. Čítaj ďalej.

Lyžiarska škola nie je len pre začiatočníkov. V dnešnej dobe širokej ponuky carvingových lyží vás vieme naučiť rôzne štýly lyžovania, aby ste si vedeli vybrať vhodný typ oblúka na koknrétny svah za konkrétnych podmienok. 

Pre dobrodružných ponúkame aj lekcie vo freestyle parku. Prekážky a skoky pre začiatočníkov až po pokročilých vám dajú nové ciele. A keďže práve náš tím sa o údržbu freestyle parkov stará a navrhuje prekážky, najlepšie vám bude vedieť poradiť a ukázať ako danú prekážku zdolať a ku tomu dať nejaký trik.

Rezervujte si inštruktora už dnes a odhaľte svoj potenciál.

Hot News

Je na čase vymeniť kanceláriu
IMAGE Blíži sa sezóna, sľubujú tuhú zimu. Buď aj ty tým, ktorému závidia, keď vonku padajú nádherné chumáče snehu. Staň sa inštruktorom...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...
Zľava na kurz pre nových inštruktorov
IMAGE Pre všetkých budúcich inštruktorov tu máme super ponuku. Prihláste sa na kurz SAPUL cez našu lyžiarsku a snowboardovú školu a získate...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca

 

Logo SAPUL