Snowboardová škola

P1060245Naša snowboardová škola drží krok s týmto ešte stále mladým športom. Inštruktori počas výučby dodržiavajú schválené metodické postupy, ale popri tom zaradia aj nejaké prvky zo slopestyle, freestyle alebo freeride. 

Snowboarding je na začiatku trochu zložitejší ako lyžovanie, najmä na stabilitu a schopnosť udržať rovnováhu. Preto ho odporúčame začať v neskoršom veku, ideálne 6 - 8 rokov. Horná veková hranica je neomedzená. Čítaj ďalej.

Obe strediská, kde naša škola pôsobí, mávajú vymedzený priestor na park - skoky, vlny, boxy a iné terénne nerovnosti. Ak má klient záujem, inštruktor vie lekciu prispôsobiť a výučbu preniesť práve do parku. 

Rezervujte si inštruktora cez tento jednoduchý formulár. Pokiaľ ešte rozmýšľate, či je to pre vás vhodný šport, kontaktujte nás a my vám radi odpovieme na všetky otázky. 

 

Hot News

Je na čase vymeniť kanceláriu
IMAGE Blíži sa sezóna, sľubujú tuhú zimu. Buď aj ty tým, ktorému závidia, keď vonku padajú nádherné chumáče snehu. Staň sa inštruktorom...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...
Zľava na kurz pre nových inštruktorov
IMAGE Pre všetkých budúcich inštruktorov tu máme super ponuku. Prihláste sa na kurz SAPUL cez našu lyžiarsku a snowboardovú školu a získate...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca

 

Logo SAPUL