Snowboardová škola

P1060245Naša snowboardová škola drží krok s týmto ešte stále mladým športom. Inštruktori počas výučby dodržiavajú schválené metodické postupy, ale popri tom zaradia aj nejaké prvky zo slopestyle, freestyle alebo freeride. 

Snowboarding je na začiatku trochu zložitejší ako lyžovanie, najmä na stabilitu a schopnosť udržať rovnováhu. Preto ho odporúčame začať v neskoršom veku, ideálne 6 - 8 rokov. Horná veková hranica je neomedzená. Čítaj ďalej.

Obe strediská, kde naša škola pôsobí, mávajú vymedzený priestor na park - skoky, vlny, boxy a iné terénne nerovnosti. Ak má klient záujem, inštruktor vie lekciu prispôsobiť a výučbu preniesť práve do parku. 

Rezervujte si inštruktora cez tento jednoduchý formulár. Pokiaľ ešte rozmýšľate, či je to pre vás vhodný šport, kontaktujte nás a my vám radi odpovieme na všetky otázky. 

 

Hot News

Denné tábory
IMAGE Denný tábor Športovec 2022                               Denný...
Denný lyžiarsky kemp
IMAGE Táto zima je špeciálna, máme čo doháňať a preto sa budeme lyžovaniu venovať oveľa viac. Preto sme pre vás pripravili denné lyžiarske...
Lyžiarska prípravka - BLESKÁČIK
IMAGE Celosezónny program lyžiarskej prípravky - BLESKÁČIK Pre veľký záujem o lyžovanie sme pre vás pripravili program lyžiarskej prípravky na...
Voľné pracovné miesta
IMAGE Hľadáme kolegov do nášho tímu. Ak máš záujem pracovať s nami a užívať si zimu naplno, tak si na správnom mieste. Tu sú voľné...

Partneri

Logo Opalisko 1

 

Logo-Levoca